Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького висловлює щирі співчуття рідним і близьким декана хіміко-біологічного факультету ХРОМИШЕВА ВІТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА з приводу його передчасної смерті.

З життя пішла людина, що була по-справжньому віддана науці.

З жовтня 1992 року і до останнього часу трудова діяльність Віталія Олександровича була пов’язана з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького. Він пройшов сумлінний і наполегливий професійний шлях від асистента кафедри органічної хімії до завідувача цієї ж кафедри та декана хіміко-біологічного факультету.

Віталій Олександрович був прикладом мудрого, зваженого керівника, талановитого, цілеспрямованого науковця, чуйної, щирої людини. Його поважали за організаторські здібності, уважне ставлення до оточуючих, вимогливість до себе, прагнення у всьому досягти досконалості.

Колектив університету втратив не тільки досвідченого та висококваліфікованого науковця, педагога, доцента, декана, але й частинку університетської родини. Ми запам’ятаємо Віталія Олександровича як щиру і відкриту людину, мудрого порадника, вірного друга, ладного прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші.

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!

 

Про місце і час прощання з Віталієм Олександровичем університет повідомить пізніше.