Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького висловлює щирі співчуття рідним і близьким доцента кафедри психології ДЕНИСОВА ІГОРЯ ГЕННАДІЙОВИЧА з приводу його передчасної смерті.

З життя пішла людина, що була по-справжньому віддана науці.

З 1997 року і до останнього часу трудова діяльність Ігоря Геннадійовича була пов’язана з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького. Він пройшов сумлінний і наполегливий професійний шлях від асистента кафедри загальної та практичної психології до доцента кафедри психології.

Ігор Геннадійович був прикладом мудрого, талановитого, цілеспрямованого науковця, чуйної, щирої людини, надійного друга. Його поважали за організаторські здібності, уважне ставлення до оточуючих, вимогливість до себе, прагнення у всьому досягти досконалості.

Колектив університету втратив не тільки досвідченого та висококваліфікованого науковця, психолога, педагога, доцента, але й частинку університетської родини. Ми запам’ятаємо Ігоря Геннадійовича як щиру і відкриту людину, мудрого порадника, вірного друга, ладного прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші.

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!

Про місце і час прощання з Денисовим І. Г. університет повідомить пізніше.