3 грудня 2020 р. відбулося одне з підсумкових засідань кафедри української і зарубіжної літератури. Завідувач кафедри доцент Шарова Т.М. ознайомила колектив із нормативними документами університету, які регламентують освітній процес на цьому етапі, розповіла про форми і терміни звітності кожного науково-педагогічного працівника і кафедри в цілому.

На порядку денному розглядалися питання, які стосуються результатів освітнього процесу, що проходив в умовах пандемії у змішаному та дистанційному форматах; виконання плану комерціалізації наукової діяльності колективу; досягнення й перспективи роботи  наукового гуртка кафедри «Літературознавчі студії».

Було вирішено нагальні організаційні питання, зокрема стосовно проведення занять та залікової сесії на заочній формі навчання на спеціальностях 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) та 035.01 Філологія. Українська мова і література, на денному відділенні, а також проведення державної атестації магістрів.

Окрему увагу було приділено питанню академічної доброчесності здобувачів вищої освіти при підготовці магістерських і курсових робіт.

Інформацію підготувала доцент Землянська А.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *