КАФЕДРА ТМФВ І СД ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

13 травня 2019 р. викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання (проф. Білогур В.Є., асистент Ковальчук О.В.) здійснили профорієнтаційний виїзд у Кам’янський (Дніпродзержинський) коледж фізичного виховання, де були присутні, директор, викладачі та студенти.

КАФЕДРА ТМФВ І СД ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТАПід час зустрічі з викладачами та студентами викладачі кафедри окреслили переваги навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили з факультетами та спеціальностями вишу, майбутніми професіями, які можна здобути в університеті. Викладачі розповіли умови отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики, цікаве студентське життя і дозвілля. Присутні студенти отримали інформаційні буклети та флаєра.КАФЕДРА ТМФВ І СД ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Зустріч зі студентами, викладачами Кам’янського коледжу фізичного виховання викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці.

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні зустрічі керівництву колежду особисто заступнику директора з навчально-методичної роботи Кам’янського коледжу фізичного виховання Говорухі Олені Олексіївні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *