10 червня 2021 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося складання підсумкового модулю з дисципліни «Теорія і методика викладання класичного танцю» (викладач Г. Проскуріна, асистент А. Попова, концертмейстер Ю. Харченко) у формі відкритого заняття здобувачів вищої освіти першого року навчання освітньої програми «Хореографія».

Відкритий захід організовано кафедрою теорії і методики музичної освіти та хореографії (завідувачка кафедри Н. Сегеда – доктор педагогічних наук, професор; гарант освітньої програми «Хореографія» Л. Червонська – кандидат педагогічних наук, доцент).

На занятті були присутні викладачі кафедри та численні гості, які змогли ознайомитися із здобутками студентів, які демонстрували свої вміння та досягнення з техніки виконання рухів класичного танцю: екзерсис біля станка та на середині залу, адажіо, стрибки та різноманітні комбінації.

З вітальним словом до присутніх звернулися завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії професор Н. Сегеда і гарант освітньої програми «Хореографія» доцент Л. Червонська.

11 червня 2021 року відбулося відкрите заняття здобувачів вищої освіти першого року навчання Освітньої програми «Хореографія» з дисципліни «Теорія і практика народного танцю» (викладач Г. Проскуріна, асистент А. Попова, концертмейстер Ю. Харченко).

В програмі уроку з дисципліни «Теорія і практика народного танцю» студенти першого року навчання виконали народно-сценічний екзерсис біля станка в характері українського, білоруського, італійського, польського, угорського танців, продемонстрували чимало обертів по діагоналі та на середині зали, різноманітні танцювальні комбінації.

Із заключним словом виступили завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії професор Н. Сегеда і гарант освітньої програми «Хореографія» доцент Л. Червонська.

Теплі слова, сказані на адресу хореографів, надихнули їх до нових звершень та перемог.

Кафедра дякує батькам студентів, які виявляють інтерес до якості освітнього процесу та результатів навчання  наших хореографів.