На базі КЗ «Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3» ВМР ЗО, Василівського району для учнів 10-11 класів було проведено профорієнтаційний захід за участі адміністрації  та психолога школи та викладачів кафедри психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Захід проводився з метою налагодження інформаційного мосту до нормалізації ринку праці та освіти, формування усвідомленого ставлення старшокласників до профільного навчання як найважливішого кроку на шляху до вищої професійної освіти, подолання стереотипу «престижні-непрестижні професії», популяризації різних професій шляхом живого спілкування з їх представниками. Через живе спілкування школярі самостійно розуміють, самостійно мислять та самостійно вирішують – а це є ще одним важливим кроком на шляху до самостійного життя. Неодмінними супутниками творчого процесу стали обговорення, активне особистісне спілкування, позитивний емоційний зв’язок, гарний настрій та дружні посмішки.

Випускники з цікавістю спілкувалися з викладачами кафедри. Питання стосувалися можливостей навчання професії психолога, труднощів у роботі, професійної реалізації, особистісних якостей та навичок, необхідних для цієї професії, працевлаштуванням.

Викладачі розповіли абітурієнтам про основні умови вступу до закладу вищої освіти у 2022 році, відповіли на запитання  майбутніх студентів.

Крім того учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію про особливості вступу та навчання на різний спеціальностях університету та були запрошені здобути вищу освіту в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Під час спілкування старшокласники виявили зацікавленість щодо вступу до університету і виразили велику вдячність за надану інформацію та змістовну бесіду.

Висловлюємо подяку адміністрації та психологу закладу освіти за співпрацю та залучення учнів до спілкування в новому форматі.

Чекаємо на нові зустрічі!