Кафедра психології запрошує взяти участь у конкурсі!З нагоди Всеукраїнського Дня психолога в рамках проведення «Тижня психології» кафедра психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проводить конкурси для дітей, молоді, здобувачів вищої освіти і практичних психологів м. Мелітополя, Мелітопольського, Якимівського, Веселівського, Приазовського та Михайлівського районів:

  1. Для учнів 1-7 класів конкурс творчого малюнку «Хто такий психолог?».

Вимоги до робіт:

Малюнки подаються на конкурс в А-4, А-3 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо).

На зворотній стороні малюнка до кожної роботи додається анкета, яка містить: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора (клас у якому навчається автор, назва навчального закладу) та контактний номер телефону.

Роботи надсилаються до 16 квітня 2019 р. за адресою 72312 м. Мелітополь, вул. Гетьманська, 20, кафедра психології Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, або передаються особисто.

 

  1. Для учнів 8-11 класів конкурс есе «Психолог у сучасному світі».

Вимоги до робіт:

Обсяг роботи – до 3 сторінок, шрифт TimesNewRoman, 14 розмір, інтервал – 1,5, всі поля – 2 см. У файлі обов’язково вкажіть: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора (клас у якому навчається автор, назва навчального закладу) та контактний номер телефону. Основна вимога – ми хочемо бачити саме ВАШІ думки. Назва файлу обов’язково має містити ваше прізвище. Роботи надсилати на електронну адресу prok.olesya@gmail.com з приміткою «конкурс есе» до 16 квітня 2019 р.

 

  1. Для здобувачів вищої освіти конкурс фотоколажів «Шлях до психологічного здоров’я».

Вимоги до робіт:

Формат роботи А-3. На зворотній стороні до кожної роботи додається анкета, яка містить: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора (група, назва навчального закладу) та контактний номер телефону.

Роботи передаються на кафедру психології, вул. Грушевського, 19, ауд.123 до 16 квітня 2019 р.

 

  1. Для практичних психологів конкурс психотерапевтичних казок на тему «Включення дитини з особливими потребами у освітній простір».

Вимоги до робіт:

Обсяг роботи – до 5 сторінок, шрифт TimesNewRoman, 14 розмір, інтервал – 1,5, всі поля – 2 см. Приймаються лише авторські роботи. У файлі обов’язково вкажіть: назву роботи, прізвище, ім’я, назву навчального закладу або організації та контактний номер телефону. Назва файлу обов’язково має містити ваше прізвище. Роботи надсилати на електронну адресу prok.olesya@gmail.com з приміткою «конкурс казок» до 16 квітня 2019 р.

Критерії оцінювання конкурсних робіт: оригінальність та оформлення; творчий підхід та ступінь самостійного виконання.

 

Підбиття підсумків і нагородження переможців відбудеться 23 квітня 2019 р. о 13-00 год. на кафедрі психології, вул. М. Грушевського, 19, ауд.116.

Залишити відповідь