Кафедра психології провела захід за участю внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів30 жовтня 2019 р. викладачами кафедри психології Гузь Н.В., Шевченко СВ., Катковою Т.А. було проведено захід на тему: «Розвиток позитивної мотивації здобувачів вищої освіти до професійного самовдосконалення в процесі фахової практичної підготовки» за участю внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів. А саме: здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія, академічної спільноти та практикуючих психологів міста Мелітополь. Експертом виступила Лябах Ю.В. – методист міського методичного кабінету управління освіти ММРЗО. Мета заходу – актуалізація та розвиток мотиваційного компоненту що регулює та надає цілеспрямований характер практичній діяльності здобувачів з оволодіння професією та формуванню професійної спрямованості особистості.

Під час зустрічі учасниками в ігровій формі, з подальшою презентацією та обговоренням, було виділено основні характеристики мотивованої та не мотивованої особистості. Також зазначено основні чинники, які впливають на мотивацію до навчальної діяльності та професійної практичної підготовки.

Учасники заповнили анкети зворотнього зв’язку.

Інтерактивна форма заходу дозволила кожному присутньому отримати нові знання, поділитися своїми думками та досвідом, а дружня атмосфера в групі сприяла глибокому аналізу себе та розумінню шляхів саморозвитку.

Дякуємо всім за співпрацю!

Залишити відповідь