Кафедра інформатики і кібернетики запрошує на День дівчат в ІКТКафедра інформатики і кібернетики спільно з ЗНУ та з Cisco Systems Inc. з нагоди міжнародного Дня дівчат в ІКТ, який відбувається 16-25 травня 2019 року, запрошує всіх дівчат, які цікавляться ІТ, на «Girl power in tech 2019».

Захід відбудеться 17 травня о 12.30 в аудиторії 32 головного корпусу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Викладачки кафедри інформатики і кібернетики третій рік поспіль організовують заходи присвячені Дню дівчат в ІКТ, адже кафедра бере участь у таких програмах як WomenTechmakers  від Google, Girls in Tech та Women Who Code.

 Захід Girls Power Tech 2019 є частиною глобальної ініціативи наставництва Cisco Systems Inc. та Дня дівчат у сфері ІКТ від ООН для забезпечення можливості дівчатам спілкуватися з професіоналами в галузі ІКТ у всьому світі, допомагати у навчанні технічним на наукоємним дисциплінам та надихати на кар’єру в ІТ, науці, техніці, інженерії й математиці.

 17 травня кафедра інформатики і кібернетики пропонує приєднатися до онлайн-марафону з більш ніж 1500 партнерами і наставниками Cisco Systems Inc. та  більш ніж 4500 учасницями по всьому світу, які мають інтерес до освіти в ІТ та технічної кар’єри.

 Викладачки ІКафедри запропонують ознайомитися:

–  з освітніми грантами та програмами для дівчат

–  з досвідом жінок в ІТ

– з ІТ-трендами

Учасниць чекають цікаві ігри та розваги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *