Кафедра екологічної безпеки та раціонального природокористування 6 жовтня 2018 р. взяла активну участь у проведенні загальноміського дитячо-підліткового форуму «ФЕЄРІЯ ВСЕЗНАЙКИ», організованого і проведеного на базу Університету.

До уваги школярів викладачами, лаборантами та студентами кафедри були підготовлені три кафедральні локації: «ОБЕРИ ЯКІСНИЙ ПРОДУКТ», «ЕКО-АРТ» та «ЧАРІВНИЙ МІКРОСВІТ».

У рамках першої локації «ОБЕРИ ЯКІСНИЙ ПРОДУКТ» дітям пропонувалося визначити вміст нітратів у харчових продуктах – овочах та фруктах. Усі фрукти та овочі, в яких за результатами вимірів вміст нітратів відповідав нормі (за порадою викладачів кафедри) були згодовані коням на агробіологічному комплексі особисто дітьми, які вимірювали вміст. Це була своєрідна нагорода дітям за зацікавленість до локації. Забезпечували функціонування локації викладачі кафедри Йоркіна Надія, Копилова Тетяна, Коваленко Дарка.

Локація «ЕКО-АРТ» передбачала ознайомлення дітей з виробами ручної роботи, виготовленими з підручних засобів – пластикових відходів, горіхів, сухих рослинних решток. З цим завданням відмінно упоралися студентки кафедри і факультету – Гавриш Ірина та Жураковська Вікторія. Про велике зацікавлення дітей виробами ручного виробництва свідчить значне їх скупчення біля локації та наслідки – фактично усі підручні засоби були роздані дітям у вигляді горіхових букетів, пластикових зайчиків тощо.

Третя локація – «ЧАРІВНИЙ МІКРОСВІТ» була присвячена ознайомленню дітей зі структурою звичайного піску – річкового та морського під великим збільшенням за допомогою бінокуляру. Серед дітей середнього віку ця локація викликала значне зацікавлення і до бінокуляру вишикувалася велика черга як з дітей, так і дорослих, включно із вчителями. Ефективне функціонування локації забезпечували лаборанти кафедри – Олена Пятіна та Ольга Бабуніч-Стебліна.

Загальна підготовка до проведення заходу відбувалася за підтримки та з безпосередньою участю викладачів О.І.Кошелєва, І.О.Халімана, М.П.Федюшко, В.О.Кошелєва.

Завідувач кафедри Воровка В.П. висловлює щиру вдячність викладачам та студентам за організацію та функціонування кафедральних локацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *