Кафедра екологічної безпеки та раціонального природокористування долучилася до святкування Дня містаВ рамках святкування Дня міста та проведення в його рамках соціально-освітнього хакатону «Дізнаюсь. Зумію. Зроблю» кафедра екологічної безпеки та раціонального природокористування підготувала ряд презентацій, присвячених профілю кафедри та спеціальності. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли викладачі та студенти кафедри – доц. Федюшко М.П., ас. Коваленко Д.В.,Гавриш Ірина, Альохіна Арина, Шелгачов Рувім.

Перша презентація стосувалася тестового виявлення рівня екологічної свідомості різних верств населення міста Мелітополя. Для цього був виготовлений прилад «екомір» та підготовлені ряд тестових питань побутово-екологічного змісту. Кожен мав змогу шляхом відповідей на поставлені питання виявити власний рівень екологічної свідомості за допомогою приладу-терезів з відповідною шкалою рівня екосвідомості.

Другою презентацією стала виставка оригінальних рисунків птахів авторства студента першого курсу Шелгачова Рувіма. Слід зазначити, що виставка рисунків студента викликала значну зацікавленість серед відвідувачів як якістю зображень, так і їх реалістичністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *