International IT Forum 2019Кафедра інформатики і кібернетики не змогла оминути такий грандіозний ІТ-захід у Запорізькій області як International IT Forum 2019, який був організований групою компаній Global Genesis у Козак-палаці за підтримки Офісу Президента України.

Минулого року студенти факультету інформатики. математики та економіки мали можливість відвідати його безкоштовно. У цьому році бажаючих було менше, проте вони не пожалкували.

Студенти мали можливість відвідати національний захід міжнародного масштабу і ознайомитись із останніми digital-розробками, виробами-учасниками Hannover Messe 2019, технологіями комфорту Smart City, світовими Digital трендами такими як робототехніка, дрони, VR та AR, софт рішення для бізнесу, 3D принтери, штучний інтелект тощо.

Найцікавішими digital-розробками були:

– Селфі 360 – за кілька секунд робить власний Slow Motion 360 відеокліп.

– Робот-фотограф ОССО – розпізнає обличчя відвідувачів та фіксіє їх в русі обертом своєї фото-голови, фотографує, друкує та відправляє фото до соцмереж, або на e-mail.

– Promobot v.4IT – впізнає всіх хто був на минулому форумі, говорить компліменти, жартує та позує для фото.

– EyeDetect – детектор брехні, який виявляє обман через очі.

– Програмована рукавиця Smart Glove – альтернатива звичному джойстику, але з розширеними можливостями.

– Система G-MAKIT – портативний охоронець квартири, будинку, дачі або складу.

– DozoR City – простий та безкоштовний мобільний додаток, який дозволяє кожному городянину в онлайн режимі відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття кожного транспортного засобу на всіх зупинках міста.

– Trinity F9 – наступний крок у розвитку безпілотних літаючих апаратів: автоматичне виконання роботи, можливість управляти на відстані до 2000 м, охоплює 2000 га за один зліт, вертикальний зліт та посадка. ⠀

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *