Інтерактивний профорієнтаційний захід «Жива Бібліотека» в межах реалізації проекту «PROFуспіх: стратегія професійного вибору»29 січня 2020 р. доцент кафедри психології Шевченко С.В. взяла участь у інтерактивному профорієнтаційному заході «Жива Бібліотека», який проводиться у школах міста в межах реалізації проекту «PROFуспіх: стратегія професійного вибору», під патронатом Британської ради в Україні.

Цього року зустріч з учнями відбулася у ЗНЗ № 4. Проект спрямований на системне забезпечення процесу професійної орієнтації, що сприятиме усвідомленому та зваженому вибору професії, а також на подолання стереотипу «престижні-непрестижні професії», спростування упереджень, що склалися в суспільстві щодо певних професій, популяризацію професій шляхом живого спілкування з їх представниками.

«Жива бібліотека» працює так само, як і звичайна, про те «книгами» стають люди різних професій, а «читачами» – десятикласники. Відвідувач зустрічається із «книгою» і … починається спілкування. Бесіда «читача» і «книги» – це: вільний діалог; можливість задати будь-яке питання; нагода особисто поговорити з людьми різних цікавих професій.

Учні з цікавістю спілкувалися з «живими книгами». Питання стосувалися можливостей навчання професії психолога, труднощів у роботі, професійної реалізації, особистісних якостей та навичок, необхідних для цієї професії.

Залишити відповідь