26-28 жовтня 2018 р. в конференц-залі Мелітопольського палацу культури імені Т.Г.Шевченка відбувся проект «Школа успіху. Мелітополь 2018».

Це 3-денний освітній проект для підлітків міста Мелітополь, покликаний допомогти дітям знайти і зрозуміти свої життєві цілі, проінформувати їх про можливості для молоді та надати актуальні для ХХІ століття знання та навички.

Організовують проект Сахно Анастасія, Сушко Альона, Кузьменко Дар’я та Титаренко Марія за підтримки Klitschko Foundation, Таврійського державного агротехнологічного університету, Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради, мережі магазинів «Строй стандарт» та ПП Котова Віктора Андрійовича.

Активну участь у заході прийняла старший викладач кафедри психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Титаренко О.І. Вона провела інтерактивну лекцію «У пошуках свого покликання» та розповіла старшокласникам про мотиви, потреби, спрямованість особистості, вибір професії та планування кар’єри. Олена Іллівна провела експрес діагностику професійної спрямованості для підлітків з метою допомоги щодо їх професійного самовизначення.

Також, Титаренко О.І. розповіла старшокласникам про можливості навчання у МДПУ та подальшу реалізацію у професійному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *