9 жовтня 2018 р. напередодні святкування 95-чя МДПУ імені Богдана Хмельницького викладачами кафедри економіки, управління та адміністрування проведено пізнавальний захід-гру «Інтелект строумінг» з першокурсниками спеціальностей «Економіка», «Менеджмент», «Маркетинг» та «Готельно-ресторанна справа».

Захід проходив в святковій атмосфері та складався з чотирьох етапів:

1 етап – «Привітання команд». В ході конкурсу учасники шляхом жеребкування визначились до якої команди вони відносяться («Торнадо», «Дівчата», «Гармонія»), обрали своїх капітанів та визначились з назвою, девізом та емблемою команди.

2 етап – «Бліц-турнір». Під час даного змагання учасники команд відповідали на питання ведучого.

3 етап – «Складання анограм». Кожна команда отримала свій пакет завдань, в якому знаходились питання з різних галузей знань, це дало змогу розширити та підвищити інтелектуальні здібності студентів.

4 етап – «Рекламування». Команди отримали завдання презентувати випадковий побутовий предмет та виявити його альтернативне застосування в різних життєвих ситуаціях.

Переможцем пізнавального заходу «Інтелект строумінг» виявилась команда «Гармонія», яка правильно відповідала на поставленні питання та проявила більшу активність і креативність під час виконання завдань у конкурсах. Команди «Торнадо» та «Дівчата» отримали однакові бали та посіли почесне друге місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *