1-2 листопада 2018 р. пройшла Міжнародна науково-практична конференція на тему «ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДІ ДО РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ В КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ» на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Мелітопольської дитячої художньої школи, Мелітопольської дитячої музичної школи.

В конференції взяли участь дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні навчальні заклади освіти, навчальні заклади І- ІV-го рівнів акредитації, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (художні школи, музичні школи, дитячі школи мистецтв), громадські організації, асоціації митців з Польщі, Білорусі, Китаю, України (Запорізька, Херсонська, Миколаївська і Дніпропетровська області, м. Київ).

Метою конференції стали актуалізація професійних навичок у сферах розвитку творчої та активної особистості дітей та молоді серед науково-педагогічних працівників та працівників культури; отримання практичного досвіду щодо розвитку творчої особистості у сферах культури та освіти шляхом співпраці та пошуку; обмін теоретико-практичним досвідом щодо розвитку творчої особистості дітей та молоді у галузях освіти та культури;

Конференція працювала за такими тематичними напрями:

  1. Проблема творчого розвитку особистості в умовах сьогодення.
  2. Тенденції формування творчої активності особистості в системі культурно-освітнього простору.
  3. Інноваційні технології розвитку творчої особистості в спеціальній та інклюзивній освіті.

У рамках роботи конференції проведено методичний семінар для директорів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Запорізької області та майстер-класи:

– майстер-клас з предмету «Станковий живопис» з учнями другого класу дитячої художньої школи  (Абдурахманов Р.Д. – викладач вищої категорії, викладач методист дитячої художньої школи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області);

– майстер-клас з початкового курсу історії мистецтва в інклюзивній групі для дітей віком 6-8 років в умовах дитячої художньої школи (Житнік Т.С. – викладач першої категорії дитячої художньої школи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області, кандидат педагогічних наук Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького);

– майстер-клас з пластилінографії для дітей віком 11-13 років на тему «Осінній пейзаж» (Логвінова Т.В. – викладач дитячої художньої школи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області).

Учасники конференції ознайомилися з презентаціями авторських досліджень фахівців різних сфер, щодо аналізу розвитку творчої та активної особистості серед дітей та молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *