Інноваційна форма проведення заняття – інтерактивна гра «Найрозумніший» на платформі ZOOM12 травня 2020 року доцентом кафедри психології Шевченко С.В. проведено практичне заняття з дисципліни «Психічний розвиток особистості з практикумом» на тему «Психологічні особливості похилого віку» ( 319-с група, 053 Психологія) у формі інтерактивної гри «Найрозумніший».

Основна мета – інтеграція набутих знань, актуалізація розумового потенціалу, мотивація здобувачів на вивчення матеріалу, залучення їх до здійснення науково-пошукової діяльності. У ході заняття здобувачі стали учасниками захопливої гри. Відкриваючи завдання (проблемно-пошукові, аналітико-синтетичні, проблемні ситуації, тести), вони мали мобілізувати отримані під час навчання знання та вміння з теми, щоб успішно вирішити неординарні, творчі завдання, спираючись на інтеріоризацію здобутих знань, згуртованість та креативність.

Така інтерактивна форма проведення заняття дозволила закріпити знання з дисципліни, розвинути внутрішню мотивацію до самоосвіти, самовдосконалення, як важливих компонентів професійної зрілості, сприяла розвитку пізнавального інтересу, логічного мислення, уваги, комунікабельності, активності, зацікавленості та емоційних переживань здобувачів.

Матеріал підготувала доц. Шевченко С.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *