8 грудня 2018 р. у холі ДК імені Т.Шевченка відбулася друга інклюзивна вечірка. В цьому році свято, приурочене до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтерів.

Проведення незвичайної вечірки вже другий рік поспіль ініціює БО «Соціальний фонд» та координатор проектів фонду,  викладач кафедри початкової освіти Саєнко Ю.О.

Мета проекту «Інклюзивне суспільство #саме-тут» є формування усвідомленого ставлення громадян м. Мелітополя Запорізької області до осіб з інвалідністю як до рівноправних партнерів шляхом проведення профільними громадськими організаціями спільних ініціатив, спрямованих на посилення громадянської активності з урахуванням принципу інклюзії.

Співорганізаторами заходу був: Відділ культури Мелітопольської міської ради, Мелітопольська міська організація осіб з інвалідністю, МДПУ імені Богдана Хмельницького та інші.

Кожен, хто прийшов на інклюзивну вечірку, знайшов собі заняття до душі. Учасники свята танцювали, грали в інтерактивні ігри, робили пам’ятні знімки біля фотозон, розглядали фотосушку та вироби ручної роботи на ярмарку.

Ведучі свята та студенти-волонтери університету розважали присутніх груповими рухливими іграми, адже саме відсутність досвіду взаємодії між різними категоріями людей заважає боротися зі стереотипами і упередженнями, які існують в суспільстві щодо різних людей, в тому числі з інвалідністю.

Під час вечірки близько 200 учасників з інвалідністю та без отримають можливість поспілкуватися та продемонструють власні таланти.

Всі присутні стали учасниками лотереї від спонсорів.

Активні учасники заходу та волонтери отримали подяки та смачні сюрпризи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *