13 жовтня 2018 р. за підтримки благодійного фонду Октая Алієва було проведено І етап навчання для вчителів, психологів та методистів, що працюють у початкових школах із матеріалами інтегрованого курсу «Людина. Родина. Світ». Навчання проводили доктор психологічних наук, професор Едуард Помиткін, доктор психологічних наук, професор Любов Помиткіна, доктор педагогічних наук, професор Людмила Москальова.

Учасники навчання відчували відповідальність за якісне впровадження курсу, активно долучалися до обговорення питань, пов’язаних із проблемами здорового способу життя, безпекою молодших школярів, сімейним благополуччям родини. Учасниками було зафіксовано необхідність розгортання перед дитиною культурно-освітнього простору, адже у світі для кожної, навіть дорослої людини залишається безліч незвіданого, цікавого для пізнання.

Наприкінці навчання було презентовано авторський проект комплексної діагностики «Колос», методичні рекомендації та матеріали для виховної роботи із дітьми молодшого шкільного віку.

Залишити відповідь