23 вересня хореографічний ансамбль «Цвіт папороті» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (керівник Ускова А.Л.) взяв участь у бренд-автор-шоу «Музичні фантазії на полотні» з нагоди святкування Дня міста Мелітополя.

У творчому тандемі з юними художниками виступили мелітопольські вокалісти та танцівники, в числі яких і ансамбль «Цвіт папороті» у складі Піморенко Юлії, Халач Дар’ї, Пірго Аліни, Рибалко Юлії, Богатирьової Катерини, Прищак Валентини, Бейнюх Карини, Гайченя Анет (здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітньої програми «024 Хореографія»).

Всі, хто бажав ознайомитись з роботами митців, натхненних музикою, а також дізнатись як малювати музику, о 15.00 зібрались у дворику дитячої бібліотеки «Мальвіна».

По закінченні цього арт-свята керівники творчих колективів, серед них і кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Ускова Альона Леонідівна, отримали подяки, а всім учасникам заходу було вручено приємні сюрпризи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *