У найближчий час  розробники готуються прибрати досить багато улюблених продуктів, серед яких Inbox від Gmail, Google+, Allo і сервіс скорочення URL-посилань (goo.gl). Ось календар, коли перестануть функціонувати відомі програми:

  • Allo12 березень 2019 роки;
  • Inbox – кінець березня 2019 роки;
  • gl 30 березень 2019 роки;
  • Google+2 квітня 2019 року.

Перша жертва «Весняного прибирання 2019» – це месенджер Allo. Найпопулярніші функції, на зразок Smart Reply, передача GIF і підтримка десктопів, було реалізвано в базовий додаток Messages та згадавши позитивний досвід інтегрування функцій (Google Assistant) в додаток з обміну повідомленнями.

Щодо Inbox, то в заяві Google відзначили, що він був експериментальним продуктом і найвдаліші розробки знайшли своє застосування в Gmail, як сучасний і зручний поштовий клієнт. В Inbox варто відзначити режим конфіденційності з повідомленнями, які самознищуються, функцію відкладених листів, розумне сортування листів і Smart Compose.

З моменту запуску сервісу скорочення URL-адрес з’явилося багато подібних сервісів, а принцип обміну посиланнями змінився завдяки смартфонам і мобільних додатків. Замість goo. gl в компанії використовуватимуть Firebase Dynamic Links (FDL), який дозволяє давати конкретні посилання в додатку або веб-сервісі. Як альтернативу користувачам і розробникам запропонували сервіси Bitly і Ow.ly.

2 квітня акаунти Google+ і всі створені сторінки перестануть працювати, а тоді почнеться видалення всіх даних. Всі фотографії і відео з архівного альбому Google+ та сторінок також будуть видалені. Резервні копії фотографій і відео, збережені в Google Фото, не будуть видалені.

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *