Google може дозволити користувачам обмежувати відстеження в ChromeЗовсім скоро в Google Chrome може з’явиться інструмент, який буде відображати детальну інформацію про відстеження файлів cookie і дасть можливість обмежить їх збір.

Що це змінить

Як повідомляє джерело, нова функція знаходиться в розробці вже більше шести років. При їх створенні Google консультувалася з керівниками рекламних компаній, щоб оцінити їхню думку про «гіпотетичних сценаріях», які можуть виникнути після нововведення. Зараз файли cookie грають дуже важливу роль в таргетинговій рекламі або рекламі по інтересам, так як містять в собі інформацію про персональні налаштування і переваги користувача. Можливість їх обмеження в найпопулярнішому браузері змусить маркетологів переглянути свою стратегію.

Інструмент може вийти вже на цьому тижні. Раніше Google дозволила автоматично видаляти дані про місцезнаходження в системі Android. Судячи з усього, на такі заходи корпорацію штовхнув минулорічний скандал з Facebook і Cambridge Analytica. Тоді соцмережу продала особисту інформацію мільйонів користувачів британської консалтингової компанії без їх відома.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *