Голова студради взяла участь у «UAS Meet Up 3.0: Галактичний ОСС»Протягом 3-5  травня голова Студентської ради МДПУ імені Богдана Хмельницького Дуднік  Катерина на базі Житомирського національного агроекологічного університету взяла участь у «UAS Meet Up 3.0: Галактичний ОСС». Близько 200 студентських лідерів з усіх регіонів України приїхали до космічного міста Житомир.

У рамках заходу відбулася ХІV позачергова Генеральна асамблея Української Асоціації Студентів.

В програмі ГА було обговорення щодо пріоритетних напрямів діяльності, заслуховування звітів керівних органів, зміни у керівному складі Асоціації та вирішення інших нагальних питань.

Також учасники форуму мали змогу отримати унікальну інформацію, щодо останніх подій у Галактиці УАС, перейняти унікальний досвід від колег по самоврядуванню і ближче познайомитись із зірковими партнерами Асоціації. Ректор ЖНАУ Олег Скидан та генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров відповіли на хвилюючі питання студентів. Які рішення були прийняті на ХІV Генеральній асамблеї Української Асоціації Студентів?

Рішення про подання рекомендації у Міністерство освіти та науки щодо ліквідації студентських профспілок, підняття стипендій курсантам ЗВО, рекомендації  щодо запровадження знижок на груповий проїзд  студентів потягами 1-3 класу.

Кожен представник  ЗВО мав право озвучити свою думку. Для Студентської  ради МДПУ це досвід розміром у нові ідеї, знайомство з закладами Запорізької області та ще одна можливість покращити нашу освіту та діяльність органу студентського самоврядування.

Інформацію підготувала К.Дуднік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *