Година з нагоди Дня рідної мови19 лютого 2020 р. на філологічному факультеті було проведено організаційно-виховну годину з нагоди Дня рідної мови серед студентів 218, 318 (куратор: доц. С.І.Єрмоленко).

Зі вступним словом перед присутніми виступила декан філологічного факультету доц. Т.В. Коноваленко, Вона запропонувала студентам вікторину, яку вони з радістю підтримали. Окрім декана, перед студентами виступила завідувачка кафедри української мови доц. З.О. Митяй, яка розповіла про традиції святкування Дня рідної мови, а також про інтеркультурність міста Мелітополя. Далі студенти декламували вірші про рідну мову: це і Оксана Забужко «Мова кожного народу» (С. Касаджи), це і Микола Лотоцький «Мова» (Ю. Булгакова), це і Дмитро Павличко «Рідна мова» (М. Мошник), це і Василь Сосюрченко «Мені казав один ханжа» (Т. Гуртовенко), це і Олена Пчілка «Рідне слово» (Т. Колодіна). На виховній годині виступила і доц. Т.В. Сіроштан. Окрім того, за активну участь у науковому житті філологічного факультету було нагороджено В. Качмар (317 група) і С. Касаджи (318 група).

Заходи щодо святкування Дня рідної мови продовжуються. Кафедра української мови провела конкурс на краще есе про рідну мову серед студентів філологічного факультету. Результати конкурсу будуть оголошені пізніше.

Інформацію підготувала Митяй З.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *