Громадська організація “Молоді Агенти Змін” (https://www.facebook.com/YoungAgentsUA/) терміново шукає лідера групи та 1 учасника/учасницю на міжнародний проект Еразмус+ з підприємництва!

Переможці цього конкурсу мають взяти участь у двох заходах в рамках проекту:
🇱🇹 Підготовча зустріч (APV) відбудеться у м. Маріамполь, Литва, 15-17 квітня. На зустрічі будуть обговорюватися організаційні моменти та програма молодіжного обміну.
🇬🇪 Молодіжний обмін у м. Тбілісі, Грузія, 2-9 червня АБО 23-30 червня (точна дата буде повідомлена учасникам разом із результатами відбору). У проекті візьмуть участь представники 6 країн: Литви, Грузії, Чехії, Македонії, Італії та України.

Запрошуємо до участі молодих людей 20-30 років, що готові взяти активну участь в обох заходах проекту, можуть спілкуватися на англійській мові, а також зацікавлені у темі проекту.

Перевагу буде надано тим аплікантам, що мають бажання стати членами ГО “Молоді Агенти Змін” та долучатися до майбутніх локальних та міжнародних проектів.

Фінансові умови: організатори забезпечують проживання та харчування учасників, 100% вартості проїзду компенсовується після проекту (ліміт 275 євро для кожного заходу). Учасники самостійно купують страховку та сплачують адміністративний внесок у розмірі 500 грн (після затвердження організаторами).

Більше інформації про проект – в аплікаційній формі: https://goo.gl/forms/gywlGuFpZxWuJxx12

Дедлайн: 12 березня, 23:59. Всі апліканти отримають результати впродовж тижня після дедлайну.

Залишити відповідь