Go Camp в ліцеї № 5 зі студентами філологічного факультетуЗ 3.06 по 7.06 студенти І-ІІ курсів філологічного факультету взяли участь у проведенні мовного табору в Мелітопольському ліцеї № 5. Студенти Соломонова Надія, Попова Діана, Печерський Євгеній, Скобліков Родіон, Іванченко Ганна та Бессонова Вероніка допомагали вчителям у проведені конкурсів, ігор, квестів тощо. Студенти ІІ курсу подібний досвід вже мали минулого року, тому цьогоріч з радістю приєдналися до творчого колективу педагогів ліцею № 5.

У комфортній та невимушеній атмосфері діти познайомились з темою «Animal Planet» та поглибили свої знання з іноземних мов. Студенти й учителі організували мовний квест, у якому дітям надалась можливість перевірити свої знання з англійської мови. Наступного дня діти під керівництвом волонтерів презентували казку «Колобок». Наприкінці заходу учням випала нагода завітали до музею, після якого відбулась церемонія нагородження, де всі учасники отримали солодкі подарунки.

І студенти, і учні вже з нетерпінням очікують на насичений позитивними емоціями мовний табір, який буде організовано наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *