30 серпня до університету завітала експертка в галузі розвитку туристичної індустрії, виконавчий директор Асоціації індустрії гостинності України Анна Романова. У Мелітополі вона перебувала як керівник тренінгу із створення конкурентоспроможного культурного туристичного продукту, який проходив у рамках проекту «Економічна підтримка Східної України» за підтримки USAID.

     Пані Анна є нашою колегою – доктором економічних наук, авторкою понад п’ятдесяти наукових публікацій на тему розвитку туристичної індустрії. Під час зустрічі з ректором університету Анатолієм Солоненко були обговорені питання щодо якості підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанне справа» та спроможності науковців університету у розробці та просуванні якісних туристичних продуктів для Запорізького краю. Так, Анна Романова справедливо наполягала: «щоб вузи співпрацювали з українським турбізнесом, а не тільки, наприклад, з турецьким. Справа в тому, що в більшості вузів студенти з другого курсу проходять практику в турецьких готелях. По-перше, так ми втрачаємо фахівців, а по-друге, студентів у ці готелі беруть працювати аніматорами та вони не отримують високої кваліфікації». Гостя ознайомилась з навчальними аудиторіями і науковими лабораторіями університету та високо оцінила інноваційну базу для підготовки майбутніх фахівців.

     Наприкінці візиту учасникам тренінгу «Створення конкурентоспроможного культурного туристичного продукту» доцентам кафедри туризму, економічної географії та краєзнавства Олені Арабаджи та Олесі Топалової були вручені сертифікати учасників. Це вже другий етап участі наших викладачів у цікавому проекті USAID.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *