Гість університету – спеціальний радник мера міста Калампаки (Греція) Спірос Нікологіанніс30 вересня 2019 року, в рамках програми  «Гість університету», відбулася відкрита лекція на тему «Глобальний туризм – управління цінностями та тенденції розвитку».

Запрошений в межах програми Спиридон (Спірос) Нікологіанніс – спеціальний радник мера міста Калампаки, муніципалітету Метеори, магістр економічних наук, директор готельного бізнесу, громадський діяч, прочитав лекцію для студентів, викладачів університету, представників стейкхолдерів та всіх бажаючих.

З вітальним словом до присутніх в залі звернулася декан природничо-географічного факультету Лариса Донченко, яка акцентувала увагу на важливості знань туристичних формальностей та їх практичного застосування під час туристичної діяльності.

Актуальні питання, розглянуті під час лекції, викликали живу дискусію та обмін думками серед учасників.

Під час прес-конференції укладено двосторонній Меморандум про співпрацю у сфері розвитку туризму та культурного діалогу. Напрями співпраці: організація спільних освітніх, наукових, культурних, соціальних проектів; програма обміну співробітниками та науковцями, організація спільних освітніх та наукових програм в галузі туризму та готельного бізнесу, що створить платформу для практичної підготовки здобувачів вищої освіти в університеті.

Для почесного гостя провели екскурсію стінами університету, під час якої Спірос Нікологіанніс відвідав музей історії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького і залишив побажання у книзі почесних гостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *