Дивовижний майстер-клас «Паперові дива» від викладачів МДПУ ім. Богдана Хмельницького Олександра і Ганни Брянцевих захопив уяву і полонив серця мелітопольців на Святі-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих, заході, який ось уже кілька років поспіль організовує для жителів нашого міста Центр освіти дорослих «Перший» і Українська асоціація міст, що навчаються. Традиційно цей захід відбувається у другій половині жовтня, і цей рік не став винятком – Мелітополь «святкував» цими вихідними. Про власне Свято-ярмарок тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих цьогоріч лаконічною мовою цифр-фактів:

     проводився 3-й рік поспіль,

     тривалість – 2 дні, 26 і 27 жовтня,

     відвідувачам Свята-ярмарку було з « чого» і з «кого» обирати:

     щодня 4 сесії тривалістю 1 год. 40 хв. кожна,

     у кожній сесії в паралелі відбувалося до 8 тренінгів і майстер-класів,

     36 провайдерів освітніх послуг – тренерів, коучів, викладачів і бізнесменів.

Майстер-клас «Паперові дива» від Олександра і Ганни Брянцевих жителі і гості м. Мелітополя мали змогу відвідати у зручний для себе час – о 10 годині 26 жовтня і о 12 годині 27 жовтня. Проте перші відвідувачі з’явилися набагато раніше – вже у п’ятницю увечері, коли Олександр Брянцев упродовж трьох з половиною годин встановлював готував паперову слайс-модель модель Ульмського собору до відкриття Свята-ярмарку. Сніжно-біла, підсвічена синьо-жовтим і білим світлом, вона не могла залишити байдужим нікого, хто міг її побачити того вечора, тож перші глядачі не забарилися і знову лунало «риторичне» питання: «Невже це папір? Не може того бути!»

Учасники майстер-класу «Паперові дива» на власні очі могли пересвідчитися, що такий узвичаєний на перший погляд матеріал, як аркуш білого паперу, дійсно може стати відправною точкою до Дива, саме так, до Дива з великої літери. На зміну казковій атмосфері, яку створили сутінки вечірнього освітлення увечері в п’ятницю, вранці у суботу і вдень у неділю прийшла атмосфера дивування і захоплення майстерністю виконання паперової слайс-моделі.

Фантастичний майстер-клас «Паперові дива» від викладачів університету Олександра і Ганни Брянцевих Святі-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих Фантастичний майстер-клас «Паперові дива» від викладачів університету Олександра і Ганни Брянцевих Святі-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих

І знову лаконічна, але від того не менш, а, навпаки, більш промовиста, мова цифр-фактів про Ульмський собор, який надихнув Олександра Брянцева на створення надажурної паперової слайс-моделі.

Собор знаходиться в німецькому місті Ульмі, яке розташоване на лівому березі Дунаю, на землі Баден-Вюртемберг.

Будівництво цього неймовірної краси та архітектурної складності собору тривало упродовж 500 (!) Років – з 1377-го по 1890-й рр..

Собор вважається найвищим в світі: висота його шпиля заввишки 161 м. А його п’ятинефна базиліка сягає за 123 метри.

Собор вміщує … 29 тисяч осіб, тоді як у всьому Ульмі перед початком будівництва налічувалося … 12 тисяч жителів.

І кілька цифр-фактів про авторську паперову слайс-модель Ульмського собору Олександра Брянцева:

модель нараховує понад 500 деталей – слайcів,

розміри моделі становлять: завширшки близько 50 см, заввишки близько 1 м 50 см, завглибшки близько 1 м 20 см.

чималі розміри моделі не заважають їй складатися у стосик аркушів заввишки 9 (!) міліметрів.

Зрозуміло, що у відвідувачів майстер-класу «Паперові дива», у одних раніше, у інших пізніше, але поставало питання: «Чи можна такому навчитися? І якщо можна, то де такому вчать?» І з’ясували для себе, що можна, і до того ж не треба їхати десь далеко, цього можна навчитися, відвідуючи відповідні заняття у Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Богдана Хмельницького, викладачами якого є Олександр і Ганна Брянцеви.

Захват учасників майстер-класу «Паперові дива» паперовою слайс-моделлю Ульмського собору плавно замінив захват об’ємною pop-up книгою «Harry Potter», яку з захопленням гортали і роздивлялися і дорослі і малеча.

А потім настав час «Х» – учасники майстер-класу поринули у захоплююче дійство зі створення об’ємної 3D-листівки трансформеру, яку так легко складати і знову повертати їй об’ємного вигляду.

Фантастичний майстер-клас «Паперові дива» від викладачів університету Олександра і Ганни Брянцевих Святі-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих Фантастичний майстер-клас «Паперові дива» від викладачів університету Олександра і Ганни Брянцевих Святі-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих

І, насамкінець, процитуємо кілька з багатьох відгуків, які залишили учасники майстер-класу «Паперові дива» і які, власне, є одним із доказів того, що майстер-клас таки удався:

 

Елена Стрелецкая

Тихонько… Слышишь? Музыка бумажной архитектуры… Не дотянуться… Не поверить глазам! Бумажная магия! Анна и Александр Брянцевы.

 

Светлана Захарова Иванова:

Еще один шедевр от Анны и Александра Брянцевых. Это круто! А в ночи огни добавляют магию этому шедевру.

 

Ірина Михайлова

Сьогодні чудовий день! Ми з сином потрапили на дуже класний майстер-клас від от Анни и Олександра Брянцевих «Паперові дива»! Дуже творчо та креативно! Дякуємо за гарний настрій та цікаву 3D-листівку-сувенір.

 

Матеріал підготували Ганна і Олександр Брянцеви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *