Фахівці ДСНС продовжують позапланові перевірки на об’єктах з масовим перебуванням людейУ Запорізькій області тривають перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, в тому числі у навчальних закладах.

Так, 20 січня фахівці ГУ ДСНС України у Запорізькій області здійснили позапланову перевірку пожежної та техногенної безпеки у студентському гуртожитку №2 і головному навчальному корпусі Мелітопольського державного педагогічного інституту імені Богдана Хмельницького.

Під час проведення перевірки особлива увага приділялась утриманню шляхів евакуації, наявності та справності систем протипожежного захисту, протипожежного водопостачання, стану електрогосподарства, наявності первинних засобів пожежогасіння тощо.

Під час перевірки фахівці ДСНС провели учбову евакуацію. В кінці заходу рятувальники оцінили рівень обізнаності мешканців та персоналу університету в питанні евакуації при пожежі та вкотре нагадали алгоритм дій при виникненні пожежі.

Загалом на території області перевіркам підлягають 1451 суб’єкт господарювання, у володінні яких знаходиться 1501 об’єкт, з яких: дитячих навчальних закладів – 397; загальноосвітніх закладів – 540; вищих навчальних закладів з гуртожитками та об’єктами інфраструктури – 69; професійно-технічних училищ – 61.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *