Facebook представила новий дизайн сайтуНа щорічній конференції для розробників F8 2019 Facebook представила редизайн сайту і додатків під назвою FB5. Соцмережа стане «простіше, швидше, і захоплююче».

Користувачі програми Facebook отримають частину оновлень відразу, а в настільній версії редизайн проведуть «в найближчі місяці». У новій версії акцент зробили на спільнотах: вкладку з ними переробили, щоб користувачам було легше шукати нові групи.

Крім того, тепер у всіх розділах, включаючи відео та маркетплейс, будуть з’являтися поради по додаванню в ті чи інші групи.

Спільноти будуть виконувати різні функції залежно від призначень. Наприклад, в групах про охорону здоров’я можна буде спілкуватися без вказівки імені, а роботодавці зможуть створювати спеціальні публікації з вакансіями всередині соцмережі.

Facebook також почне радити нових друзів на основі загальних груп. У мобільному додатку вкладку з спільнотами винесли в центр інтерфейсу. При цьому в веб-версії вона буде передостанньою праворуч

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *