Матеріали «Презентація VS Презентація. Поради дизайнерів» будуть доступні для перегляду на сайті університету в розділах «Новини та події» і «Науково-методична рада» (Освіта – Система внутрішнього забезпечення якості освіти – Науково-методична рада), починаючи з 31 березня 2020 року.

Про презентацію:

Для того, щоби слайди електронної презентації виявилися, дійсно, ефективними (не треба плутати з ефектними) для організації комунікації між викладачем і його студентами, викладачеві необхідно врахувати чимало чинників. Серед них – дизайн електронних слайдів. Дизайн – це доволі широке поняття і, зрозуміло, що зібрати у межах однієї презентації усі можливі поради стосовно того, як викладачеві найкраще вибудувати дизайн своїх електронних слайдів навряд чи можливо. Але привернути увагу викладача до типових помилок, яких він з високою ймовірністю може припуститися за проектування своїх електронних слайдів, – це реально.

Сама назва «Презентація VS Презентація. Поради дизайнерів» дозволяє припустити, що об’єктами уваги стануть дві Презентації. Одна презентація, за створення електронних слайдів якої порушувалися принципи дизайну. Друга презентація, у якій слайди створюються з дотриманням принципів дизайну. Дизайнери Олександр і Ганна Брянцеви продемонструють на конкретних прикладах, як змінити візуальну складову електронних слайдів на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *