6 жовтня у рамках профорієнтаційної роботи та з метою пропаганди здорового способу життя викладачами кафедри анатомії і фізіології людини та тварин було проведено екскурсію для слухачів підготовчого відділення Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького по анатомічному музею. У музеї представлені опорно-рухова, дихальна, серцева, сечова, травна, статева та нервова системи людини та тварин. Ас. Горбань Д.Д. звертала увагу учнів, що вивчення та розуміння анатомії людини є актуальним питанням сьогодення. Так, під час екскурсії зупинялась на пояснення будови органів та систем органів людини та як на них впливає вірус COVID-19. Найбільший інтерес та багато запитань в учнів було під час перегляду препаратів зародків людини, представлених в музеї.

Майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з викладачами кафедри, дізнатися корисну для себе інформацію. І, все-таки, найголовніше отримати корисні знання про здоров’я людини, здоровий спосіб життя та профілактики захворювання.

Наприкінці учням побажали здоров’я та запросили до навчання на хіміко-біологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь