Екскурсія до Богатирського лісу та Молочного лиману29 квітня за ініціативи кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування була проведена оглядова екскурсія краєзнавчого змісту для краєзнавців м. Мелітополя. В екскурсії взяли участь активні члени громадської організації «Спілка краєзнавців Мелітопольщини» – всього 18 осіб. Організатори виїзду – краєзнавці Блюмський В.Т. та Голованова Г.Я. Інформаційну частину маршруту забезпечив завідувач кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування, голова правління ГО «Спілка краєзнавців Мелітопольщини», д. геогр. н. Воровка В.П. Упродовж маршруту всі учасники були ознайомлені з історією створення Богатирського лісу, з його природоохоронним статусом, особливостями лісорослинних умов, флорою та фауною. Відвідувачі були ознайомлені з червонокнижними видами рослин у межах лісу та на відкритих галявинах.

Маршрут проходив і узбережжям Молочного лиману. Тут краєзнавці були ознайомлені з гідрологічними особливостями лиману та великим значенням людського фактору у його стабілізації, з його екологічною взаємозалежністю з Азовським морем, значною роллю у біопродуктивності моря. Усі зацікавлені мали можливість задати питання та отримати на них відповіді.

Учасники екскурсії – члени громадської організації «Спілка краєзнавців Мелітопольщини» висловлюють щиру вдячність керівництву Університету і безпосередньо директору навчально-польової бази «Богатир» Засобі Олександру Миколайовичу за надану можливість короткотермінового перебування на території.

Залишити відповідь