31 жовтня 2018 р. на кафедрі ботаніки і садово-паркового господарства відбулася творча робота з вчителями біології та природознавства міста Мелітополя під час дослідницького практикуму № 2 «Демонстраційні досліди на уроках біології (в рамках концепції «Нова українська школа»).

Вчителів привітали декан хіміко-біологічного факультету Хромишев В.О. і завідувач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Подорожний С.М. Практичні вміння та навички на дослідницькому практикумі з рослинами набували вчителі загальноосвітніх шкіл № 7, 13, 20, 22, 23, 24, 25, НВК № 16 міста Мелітополя.

Було розглянуто такі питання:

Покривні тканини: особливості будови, функції (к.б.н., доцент Вельчева Л.Г.).

Адаптивні перебудови епідермальної тканини рослинних організмів на прикладі листка (к.б.н., доцент Пюрко О.Є.).

Використання методів візуалізації на уроках ботаніки (асистент Арабаджи-Тіпенко Л.І.).

Вчителі біології та природознавства з захопленням вивчали нові біологічні об’єкти, з’ясовували необхідність та можливість використовувати методи візуалізації на уроках ботаніки, згідно оновленої навчальної програми «Біологія і екологія».

Учасники практикуму виявили бажання і в подальшому співпрацювати з викладачами кафедри ботаніки і садово-паркового господарства щодо опрацювання нових наукових досліджень.

Дослідницькі компетентності і вміння вчителів біології та природознавства дозволять сформувати у школярів зацікавленість до біології, здатність застосовувати набуті знання в подальшому житті.

Інформацію підготувала доцент Логвіна-Бик Т.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *