В Мелітопольському державному педагогічному університеті, за ініціативи студентів-екологів та викладачів кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування, стартувала екологічна акція під гаслом «Збирай, розділяй та звикай». Акція спрямована на формування у студентів, викладачів та співробітників екологічного способу мислення у галузі роздільного збирання твердих побутових відходів.

Більшість розвинених країн світу вже перейшли або перебувають на шляху до роздільного збирання відходів з метою їх повторної переробки. В Україні вже також є приклади впровадження в практику господарської діяльності роздільного збирання твердих побутових відходів у містах Вінниця, Полтава, Київ та інших.

Акція буде безтерміновою, проходитиме в стінах Університету і поширюватиметься серед його співробітників. Кінцевою метою акції є вихід на міський рівень та залучення до цього процесу учнів мелітопольських шкіл, жителів та керівництва міста з триєдиною метою:

  1. формування екологічного складу мислення у мелітопольців;
  2. покращення екологічного стану Мелітополя та його околиць;
  3. отримання додаткових коштів від реалізації роздільно зібраних твердих побутових відходів.

До участі у акції вже залучені студенти І курсу хіміко-біологічного факультету, а також студенти факультету інформатики, математики та економіки.

Запрошуємо приєднатися до проведення акції та зробити її результат успішним!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *