🏛️⭐ ДО УВАГИ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ УНІВЕРСИТЕТУ

📚🎓28 березня 2024 року в рамках роботи XV міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024» науково-педагогічними працівниками кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького організовано і проведено круглий стіл 🙋🏼‍♀️💫«Практичний досвід стейкхолдерів у підготовці здобувачів вищої освіти».

🇺🇦🤝🏻 Модераторами заходу виступили:
🔺👩🏼‍🎓 професор кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу Пилипенко К.А.,
🔺👩🏼‍🎓завідувач кафедри туризму Львівського національного університету природокористування Крупа О.,
🔺👩🏼‍🎓власниця Туристичної агенції «Ассоль» Бут О.,
🔺👩🏼‍🎓 керівник європейського франшизного відділення «Чорноморка» Синевич К.

🔍📊Під час зустрічі фахівці галузі туризму та готельно-ресторанного бізнесу обговорювали питання функціонування туристичної галузі України під час війни.

🏕️📌Визначено основні тенденції розвитку галузі в повоєнний період, пріоритетні регіональні напрямки туристичної діяльності, запропоновано ефективні маркетингові інструменти для впровадження в діяльність туристичних підприємств, що дасть можливість відновлення та продовження діяльності галузі попри складнощі воєнного часу.

✅✈️Бут О. та Синевич К. презентували особливості роботи, за певними туристичними напрямками, власних підприємств.
Обговорювались питання подальшої співпраці кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу зі своїми стейкхолдерами.

‼️🇺🇦Як основна зацікавлена сторона, стейкхолдери наголосили на необхідності підготовки висококваліфікованих фахівців з туристичного бізнесу, які були б конкурентоспроможними на ринку праці України та світу.