🇺🇦🇪🇺 ДО УВАГИ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ УНІВЕРСИТЕТУ

📢‼️Нові конкурси Програми ЄС Еразмус+ на 2024 рік на міжнародну мобільність та співпрацю в сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту вже ВІДКРИТО!

📚🙋🏼‍♀️Діяльність в межах Програми Еразмус+ продовжуватиме об’єднувати людей та організації для роботи над чотирма головними пріоритетами: інклюзія, активне громадянство і демократичної участі, зелені та цифрові трансформації.

✅✏️Загалом для участі українських організацій як партнерів, які працюють у сферах освіти, молоді та спорту відкрито 35 конкурсів.

🚀🇪🇺 Цього року два нові напрями – Розвиток потенціалу у сфері молоді та спорту, відкрили можливості організаціям з України бути заявниками та повноправними партнерами цих конкурсів, як і в 9 інших у сфері вищої освіти.

🖇📝Детальна інформація з оновленим Programme Guide, переліком конкурсів з дедлайнами, відеозаписами презентацій за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/news/novi-konkursy-programy-yes-erazmus-na-2024-rik-na-mobilnist-ta-spivrobitnycztvo-v-sferi-osvity-ta-profesijnogo-rozvytku-molodi-ta-sportu-vzhe-vidkryto/