З 25 по 27 червня викладачі нашого університету Т. Коноваленко, Н. Акулова та О. Гончарова відвідали тренінг для викладачів від Прогресильних, об’єднання освітян, громадських діячів та студентів, які прагнуть якісних змін в освіті.

Серія тренінгів проводилась в місті Одесі. До участі у заході були запрошені викладачі, заявки яких перемогли у конкурсному відборі. Творчий підхід і професіоналізм доцентів Надії Акулової та Ольги Гончарової допомогли їм вибороти свої місця на тренінгу.

Декан філологічного факультету, доцент Тетяна Коноваленко отримала запрошення від організаторів долучитися до команди тренерів і взяти участь в організації і проведенні заходу. Зокрема нею було проведено тренінг «Упевнена навігація в океані інформації», а також вона була «живою книгою» «Викладач-тренер: як поєднати» у «Живій бібліотеці».

Інноваційна і творча атмосфера ТоТ сприяла максимальному зануренню учасників у світ сучасних тенденцій викладацької і тренерської майстерності. За лічені години група учасників тренінгу перетворилась на супер-команду, яка успішно вирішувала усі отримані завдання і прокачувала ключові компетентності викладача-тренера.