1 вересня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького урочисто відсвяткували початок нового навчального року.

День знань в університеті – свято особливе. Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, свято мудрості, доброти і віри у майбутнє. Це визначна подія, насамперед, для першокурсників, які зробили важливий крок у своєму житті і розпочинають своє навчання в одному з найкращих вищих навчальних закладів країни.

Ректор університету професор Анатолій Солоненко з особливою теплотою вітав першокурсників, які тільки-но починають свою дорогу до знань, на якій їх чекає захоплююче знайомство із скарбницями вічної мудрості та духовних надбань Alma Mater. «Я вас щиро вітаю з тим, що ви стали невід’ємною частиною дружньої студентської родини більше ніж університету. Ми переконані, що ви зробили правильний вибір, адже наші викладачі – найдосвідченіші, наші студенти – найрозумніші, наше самоврядування – найактивніше!»

Молоде поповнення цього дня прийшли привітати депутат Запорізької обласної ради, директор Мелітопольського краєзнавчого музею Ібрагімова Лейла, президент Національної туристичної організації України Ліптуга Іван, член Мелітопольського виконавчого комітету та радник Мелітопольського міського голови Андрій Сендер.

Вже стало доброю традицією упродовж багатьох років розпочинати новий навчальний рік із урочистого вручення студентам-першокурсникам символічного  ключа знань і студентського квитка. Цього року незмінний академічний атрибут студентам вручив ректор університету Анатолій Солоненко. Право прийняти символічний ключ знань та студентський квиток було надано першокурсникам: студентці спеціальності Дошкільна освіта Шапіренко Дар’ї та студенту спеціальності Географія. Фізична культура Воронцову Віталію. Перший дзвоник нового навчального року пролунав з рук студентки IV курсу спеціальності Філологія. Українська мова і література Булгакової Юлії та студента І курсу спеціальності Комп’ютерні науки Гурова Олександра.

Приємним сюрпризом для присутніх стали концертні виступи талановитої молоді університету: хореографічного ансамблю «Цвіт папороті», художній керівник к.п.н. Ускова Алена; Грицаєнко Ніколі та Білоуса Євгена, вихованців спортивно-танцювального клубу «Вікторія Престиж» Владислаав Поплавського і Вікторії Постнікової.

Нас так багато і ми такі різні, але є те, що всіх нас об’єднує вже не один рік – це  могутня сила більше, ніж університету та його студентська райдуга! Кожний факультет – це яскравий промінь розуму, таланту та натхнення, який має свій особливий колір.

В знак єдності і дружби всього студентства МДПУ у блакитну даль було запущено різнокольорові кульки.

Попереду нове життя: знайомства, емоції, друзі, нові виклики й досвід. Попереду перспективи й нові вершини!

Університет щиро вітає всіх нас – родину МДПУ з початком цього чудового періоду й обіцяє, що буде захоплююче, динамічно, цікаво й різноманітно!