День відкритих дверей31 жовтня Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького гостинно відчинив двері для потенційних абітурієнтів Мелітопольського та Якимівського районів, а також для всіх зацікавлених в отриманні гідної освіти. День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.

Сьогодні МДПУ – це прогресивний вищий навчальний заклад, який десятиліттями упевнено підтверджує імідж стабільного університету.

– Наш заклад дбає про те, щоб молоде покоління отримало достойну вищу освіту й гідну роботу, – наголосив у вітальному слові ректор університету Анатолій Солоненко. – Хочеться порадити молодим людям обирати майбутню професію, прислуховуючись до власного серця, а також до порад своїх батьків, які завжди бажають найкращої долі для своїх дітей. Ми, в свою чергу, чекаємо на вас влітку та докладемо всіх зусиль, щоб ви ніколи не пожалкували, що обрали для навчання Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. У нас є все для того, щоб ви змогли успішно навчатися та пишалися нашим університетом.

Щорічно, навесні у вищих навчальних закладах країни розпочинається вступна кампанія, і кожного року вносяться певні зміни до порядку її проведення. Про особливості цьогорічної вступної кампанії та правила прийому розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Мартиненко. Як і де найкраще підготуватися до ЗНО розповіла завідувач підготовчим відділенням Ольга Прокофьєва.

Гості університету мали чудову нагоду дізнатися про таке нелегке і, водночас, багатогранне, цікаве, сповнене несподіванок та приємних вражень,   незабутнє студентське життя безпосередньо від студентів, зокрема від заступника голови Студентського самоврядування Черкаського державного технологічного університету, голови Студентської ради при Черкаській обласній державній адміністрації, студента ІV курсу факультету економіки та управління Володимира Півненка.

До Дня відкритих дверей усі факультети університету підготували для гостей насичену програму: майстер-класи, вікторини, інтелектуальні ігри, квести, презентації, виставки та ще багато всього цікавого.

Загалом, День відкритих дверей пройшов насичено: абітурієнти могли відвідати факультети, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати від фахівців вичерпні відповіді на хвилюючі питання.

Протягом заходу всі гості мали унікальну нагоду на власні очі побачити справжнє студентське життя та відчути себе частиною великої університетської родини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *