День відкритих дверей для майбутніх вихователів дошкільних закладів та соціальних працівників24 жовтня в межах Дня відкритих дверей у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького представниками кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи було надано детальну інформацію учням 11-х класів шкіл міста щодо спеціальностей «Соціальна робота» та «Дошкільна освіта».

Під час зустрічі з учнями представники кафедри розповіли про особливості навчання на даних спеціальностях, діяльність студентів на практиках та змістовне студентське життя.

Одинадцятикласникам було запропоновано самим на декілька хвилин перевтілитися у студентів та побачити, як проходять практичні заняття, а саме взяти участь у іграх та колективному обговоренні проблемних питань. Учні отримали змогу побачити декілька розвиваючих вправ для дітей дошкільного віку на локації спеціальності «Дошкільна освіта» та за допомогою наочних прикладів визначити способи попередження соціальним працівником безвідповідального ставлення підлітків до свого здоров’я на локації спеціальності «Соціальна робота».

Можливість зануритися у світ діяльності вихователя та соціального працівника викликала у школярів позитивні емоції та посприяла розвитку їх мотивації до навчання в МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *