"День української гостинності" у Мелітопольському державному педагогічному університеті  імені Богдана Хмельницького В рамках виконання “Плану міжкультурної інтеграції м. Мелітополя на 2015-2020 роки, за ініціативи викладачів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького д.е.н., проф. Марченко О.А. та к.ф.н., доц. Афанасьєвої Л.В. на базі освітньо-наукової лабораторії “Готельно-ресторанної справи та туристичного бізнесу” 16.07.2019 року проведено День української гостинності. Гостями свята були вихованці інтеркультурного, дитячо-підліткового табору “Інтеркультурна мозаїка”.

Саме цей захід надав можливість нашим гостям дізнатись про становлення, історичні та економічні аспекти розвитку української держави, особливості національного менталітету, побуту, національних костюмів, традицій, українською кухнею.

Господарі свята зустріли гостей за українськими традиціями хлібом-сіллю та українськими піснями.

Наші гості ознайомились з історією Української держави, державними символами України, соціально-економічним розвитком, народними традиціями, побутом, культурою, історією народного костюму. З великим зацікавленням діти приймали участь в майстер-класі з виготовлення українського оберегу, ознайомились з особливостями української кухні, та мали можливість продегустувати смачнющі українські вареники з різноманітними начинками, запиваючи їх фруктовими та травяними напоями.

Щирі українські пісні, відеомандрівка містами України, смачний святковий обід – атмосфера свята була настільки дружньою, відвертою та теплою, що ми сподіваємось що наші маленькі гості в майбутньому будуть відроджувати та зберігати мудрі звичаї та обряди нашого гостинного та щирого українського народу.

Захід організовано та проведено за підтримки ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького А.М. Солоненка, викладачів факультету інформатики, математики та економіки О.А. Марченко, Л.В. Афанасьєвої, М.В. Сальнікової, Ю.Ю. Гурбика, Мелітопольської Єврейської громади, студентського комітету МДПУ імені Богдана Хмельницького, Спілки краєзнавців Мелітопольщини, співробітників інформаційно-обчислювального центру, Берегині рідного краю, Мелітопольського підприємця та мецената, господарки зеленої садиби “Гостини у Валентини” В.А. Єрмак, майстрині українського оберегу, викладача декоративно-прикладного мистецтва Є.М. Чурілової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *