У День цифрового навчання, який святкується сьогодні в усьому світі, викладачами та студентами кафедри інформатики і кібернетики  А.В. Чорною, А.Ю. Чемерис, Д. Букреєвим, О.  Івановим для учнів 5А класу школи № 1 було організовано мобільний STEAM-майданчик кафедри.

 До заходу долучився міський Інтернет-провайдер Медіана, допомігши у придбанні додаткових 3D-ручок та видаткових матеріалів.

 Дітлахам запропонували такі цікавинки як майстер-клас з 3D-ручками, подорожі  у віртуальний світ, занурення у доповнену реальність та знайомство з роботами.

 Учні навчились застосовувати 3D-ручки  і створили з пластику логотипи Медіана та @ікафедраМДПУ (https://www.instagram.com/ikafedramdpu/). У 3D-окулярах вони побачили віртуальні світи та різні віртуальні середовища. За допомогою засобів доповненої реальності ознайомилися із технологією  додавання у реальні об’єкти віртуальних елементів. Також п’ятитикласники познайомилися з нашою зірковою парочкою роботів Валерою та Євою, з якими могли зробити селфі на пам’ять.

 Мобільний STEM-майданчик кафедри лише розпочав роботу.

 Триває запис на майстер-класи для школярів міста http://bit.ly/2Vb7ukH.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *