Напередодні Дня фізичної культури та спорту в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького організували справжнє свято. Спортивні заходи зібрали найспритніших юнаків та дівчат. Гості та студенти всіх факультетів демонстрували командний дух та свої сили у змаганнях з різних видів спорту.

Привітати присутніх завітав ректор університету Анатолій Солоненко: «Я радий, що з кожним днем прихильників спорту та здорового способу життя стає все більше. Наш університет славиться спортивними досягненнями студентів і випускників, імена яких відомі у всіх куточках країни й за її межами.» Анатолій Миколайович побажав всім міцного здоров’я та нових злетів!

До привітань долучилився начальник управління фізичної культури і спорту ММР ЗО Андрій Жорняк.

Найактивніша молодь міста долучилась до Всеукраїнського флешмобу до ювілейної річниці Незалежності України «30 років Незалежності – 30 рухів єдності», взяла участь у молодіжному забігу на дистанцію 500 метрів «МДПУ РАН» і університетському турнірі з волейболу.

Море позитивних емоцій і задоволення отримали глядачі. Переможці отримали грамоти від адміністрації університету та солодкі подарунки від профспілкового комітету.