Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Сьогодні, 22 січня, в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулись заходи, приурочені вшануванню Дня Соборності України.

Історичні події, пов’язані з умовами укладання Акту Злуки, осмислення незалежності і соборності України, історичне значення суверенності держави – про все це розповіли присутнім на заході куратор з національно-патріотичного виховання Полякова Л.І., куратор з організаційно-виховної роботи Муртазієв Е.Г. і начальник організаційно-виховного відділу Моложон К.О.

Присутніх в залі засідань Вченої ради привітали перший проректор університету Мальцева І.А. і аспірант вишу Дрогомирецький Б.Я., які побажали щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.

Яскравим доповненням заходу стали пісні «Старі фотографії» і «Калина» у виконанні студенток Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Селіванової Світлани і Новікової Ольги.

На завершення студенти і викладачі МДПУ долучилися до символічного ланцюгу єдності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *