День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.День встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві…» відповідно указу Президента України від 23 серпня 2019 року.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Тому у цей день колектив, студентська рада Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на чолі з ректором Солоненко Анатолієм Миколайовичем, вшанували пам’ять загиблого у 2014 році випускника університету Пальгуєва Олександра та всіх загиблих воїнів, поклавши квіти до пам’ятної дошки на природничо-географічному факультеті та загадали ті скрутні дні хвилиною мовчання. Після мітингу
студенти університету взяли участь у міському заході, присвяченому цьому дню, дню гордості та патріотизму!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *