Chrome 74 Beta теж отримав підтримку темного режиму Windows 10 та додаткові властивостіКоманда розробників Google Chrome випустила першу бета-версію браузера з підтримкою темного режиму оформлення Windows 10. Chrome 74 Beta тепер вміє автоматично підлаштовуватися під обраний режим операційної системи. Його активація призводить до того, що оформлення браузера стає переважно темно-сірим, а сам логотип Google позбавляється звичного яскравого забарвлення.

Крім цього, компанія додала дві додаткові опції, які дозволяють зменшити ефект паралакса або зовсім відключити анімацію на сторінці. Це пояснюється тим, що деякі користувачі можуть відчувати запаморочення і навіть нудоту від таких візуальних ефектів. За допомогою медіа-запитів CSS Chrome тепер буде повідомляти веб-сайти про дотримання переваг, встановлених користувачами.

Розробники можуть створити альтернативні варіанти сторінок для користувачів, які віддають перевагу обмеженням ефектів анімації. Це може бути все, що завгодно – від автоматичного відтворення відео і відключення певних ефектів до повної зміни дизайну сторінки. Ця функція доступна на iOS, Android, Windows і Mac.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *