Чи отримають додаткові бали вступники 2020?У 2020 році не отримають додаткові бали при вступі до вишів, учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Таке рішення викликано тим, що цього року Міністерство освіти і науки України відмовилось від їх проведення через невизначені терміни карантину.

Але випускники не залишаться без додаткових балів. У нашому університеті ще до введення карантину було проведено низку сесій Всеукраїнської олімпіаду МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти, і переможцям олімпіади при вступі до МДПУ імені Богдана Хмельницького на природничо-математичні напрями будуть враховуватись додаткові бали до одного з сертифікатів ЗНО.

Ця олімпіада була ювілейною. 20 років поспіль вона проводиться в університеті і має певну популярність.

Основна сесія олімпіади проходила 1 грудня 2019 року.  В період з 5 по 14 грудня 2019 року було проведено виїзні тури олімпіади до Херсонської області, а саме: м. Генічеськ та Новотроїцький район, а також в Нікольський район Донецької області. 

26 січня та 1 березня 2020 року в університеті було проведено ще дві додаткові сесії олімпіади.

Усього в олімпіадіах взяли участь  353 учні, які написали 558 робіт.

Рішенням оргкомітету було визначено 220 переможців, які отримали 276 дипломів, а саме:

українська мова та література – 114 дипломів;

математика – 25 дипломів;

історія України – 54 диплома;

біологія – 26 дипломів;

англійська мова – 9 дипломів;

географія – 31 диплом;

інформатика – 8 дипломів;

німецька мова – 2 диплома;

хімія – 7 дипломів.

Частину переможців було урочисто нагороджено 17 січня 2020 року. Урочиста церемонія відбулася у Мелітопольському палаці культури імені Тараса Шевченка. На захід було запрошено переможців олімпіади, їх батьків, вчителів, друзів.

У зв’язку з введенням жорстких карантинних заходів в країні, проведення урочистої церемонії нагородження другої частини переможців олімпіади стало неможливим. Але, після послаблення карантину, оргкомітет олімпіади зробив усе можливе, щоб кожен диплом знайшов свого переможця.

Крім дипломів, були вручені подяки педагогічним колективам закладів загальної середньої освіти за активну участь і високий рівень підготовки учнів, а саме:

Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;

Мелітопольського ліцею № 9;

Мелітопольського ліцею № 10;

Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14;

Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15;

Мелітопольського НВК № 16;

Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24;

Мелітопольської СШ І-ІІІ ступенів № 25;

Костянтинівського РНВО «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія»;

КЗ «НВК «Якимівська гімназія»;

Мирненського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів «Інтелект»;

КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів».

Олімпіада дала можливість талановитим учням реалізувати свої здібності, сприяла розвитку обдарованих вступників, надала їм допомогу у виборі професії та сприяла залученню їх до навчання в університеті.

Таким чином оргкомітет олімпіади завершує свою роботу у 2019-2020 навчальному році і передає всі дані в приймальну комісію, яка  чекатиме на переможців.

Оргкомітет олімпіади вітає переможців та дякує всім хто приймав участь в організації та проведенні ювілейної, 20-ї олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького «Інтелектуал».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *