Чергове засідання наукового гуртка «Версифікація»23 жовтня 2019 р. на філологічному факультеті відбулося чергове засідання наукового гуртка «Версифікація» (керівник: доцент кафедри української мови Єрмоленко С.І.).

Це засідання гуртківці вирішили присвятити Дню визволення Мелітополя від фашистських завойовників. На засіданні зі вступним словом виступила декан філологічного факультету Коноваленко Т.В., яка запропонувала вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. До меморіалу слави, який знаходиться на території філологічного факультету, студенти поклали квіти. На засіданні виступила комендант філологічного факультету Саржан В.М., яка поділилася спогадами своїх батьків про ці буремні роки в історії Мелітополя. Гуртківці присвятили цій події вірші, а також виконали пісні В.Висоцького, С.Вокарчука.

На відкритому засіданні гуртка «Версифікація» були присутні студенти філологічного факультету та факультету математики, інформатики та економіки, яким історія визволення Мелітополя болить і нині. Усіх вразили своєю декламацією Родіон Скобліков, Катерина Дуднік, Інесса Сеглюк, Лідія й Даринка Суховій, Світлана Касаджи, Марк Мошник, Андрій та Олександр Берегові.

Ми надіємося, що цей день запам’ятається присутнім як день пам’яті всім героям, які захищали Україну.

Інформацію підготувала Єрмоленко С.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *